Walking dinner Den Haag groot evenement — KOM Catering & Events verzorgt walking dinners in Den Haag voor groepen van 200 tot 800 gasten, met eigen keukenpersoneel, HACCP-gecertificeerde bereiding en elektrisch transport naar de locatie.
Dienst

Walking dinner Den Haag groot evenement

Een walking dinner voor een groot evenement in Den Haag vraagt om een cateraar die de schaal aankan en de logistiek beheerst. KOM Catering & Events verzorgt walking dinners voor 200 tot 800 gasten in Den Haag en omgeving, inclusief opbouw, bediening en afwikkeling op locatie.

Bij een walking dinner circuleren gasten langs meerdere hapstations of ontvangt het bediend personeel hen op de vloer met wisselende gangen. Dat vraagt om strakke coördinatie, voldoende personeel en een menu dat op grote schaal uitvoerbaar blijft zonder in te leveren op kwaliteit. KOM heeft die ervaring opgebouwd via opdrachten voor onder andere PostNL, de Provincie Zuid-Holland en ambassades in Den Haag.

Als vaste huiscateraar van de Kings Ballroom in Den Haag kent KOM de logistiek van grote evenementlocaties van binnenuit. Dat betekent minder voorbereiding voor u als opdrachtgever en minder risico op dag zelf.

Maatwerk voor grote groepen

Een zakelijk evenement met 400 gasten stelt andere eisen dan een gala met 150 personen. KOM stelt elk menu samen op basis van het programma, de locatie en de samenstelling van de groep. Eigenaar Paco Bleeker, vinoloog in opleiding, denkt op aanvraag ook mee over een wijnprogramma dat aansluit bij de geserveerde gerechten.

KOM werkt HACCP-gecertificeerd en transporteert gerechten en materiaal elektrisch naar de locatie. Voor grote evenementen in Den Haag geldt standaard een aanbetaling van 50% bij opdrachtverstrekking; de rest wordt na afloop gefactureerd.


Werkgebied

Walking dinner catering in Den Haag en regio

KOM is gevestigd in Den Hoorn en bedient het gehele Haagse gebied, van het Zuiderpark tot Scheveningen en van de Binckhorst tot Rijswijk. Voor grote evenementen werkt KOM ook buiten de regio, in heel Nederland.

In Den Haag heeft KOM ervaring met evenementen in de diplomatieke zone rond de ambassades, in congrescentra in het centrum en op representatieve locaties zoals de Kings Ballroom. Die spreiding maakt KOM een praktische keuze voor zakelijke opdrachtgevers die een locatie in de stad combineren met catering van buiten de deur.

Naast Den Haag verzorgt KOM walking dinners in Delft, Rotterdam, Leiden en Zoetermeer. Voor events in Amsterdam of Utrecht gelden hogere minimumafnames; dat wordt altijd vooraf besproken in de offerte.

KOM is vaste huiscateraar van de Kings Ballroom in Den Haag en heeft daar ruime ervaring met walking dinners voor groepen tot 800 gasten.


Werkwijze

Van aanvraag tot uitvoering

Na een aanvraag via de website of per e-mail reageert KOM binnen 24 uur, meestal dezelfde dag. Paco Bleeker neemt telefonisch contact op om het evenement door te nemen: het aantal gasten, de locatie, het programma en eventuele dieetwensen of allergenen.

Op basis van dat gesprek volgt een formele offerte op maat. Er wordt geen standaardpakket opgestuurd. Voor zakelijke catering op grote schaal is maatwerk geen luxe maar een vereiste: de keuze tussen circulerende bediening of hapstations, het aantal gangen, het personeelsratio, de opbouw- en afbouwtijden — al die elementen bepalen de uiteindelijke invulling.

KOM werkt voor uiteenlopende zakelijke opdrachtgevers, waaronder het Rode Kruis, ABN AMRO en de Politie. Voor overheidsopdrachtgevers en ministeries in Den Haag is er ervaring met specifieke protocollen rondom toegang, tijdsvensters en representativiteit.

KOM levert HACCP-gecertificeerde catering met elektrisch transport, voor zakelijke evenementen tot 800 gasten in Den Haag en omgeving.


Veelgestelde vragen

Veelgestelde vragen over walking dinner Den Haag groot evenement

KOM verzorgt walking dinners voor groepen van 20 tot 800 gasten. Voor evenementen in Den Haag met meer dan 200 gasten wordt altijd een maatwerkofferte opgesteld, inclusief personeelsplanning en logistiek op locatie.

Ja. KOM werkt op locaties door heel Den Haag, van congrescentra in het centrum tot evenementlocaties in de diplomatieke zone. KOM is tevens vaste huiscateraar van de Kings Ballroom in Den Haag, wat extra voordelen biedt bij het boeken van die locatie.

Bij een walking dinner worden gasten actief bediend op de vloer of langs wisselende stations, wat de netwerkfunctie van het evenement versterkt. Een buffet is statischer: gasten bedienen zichzelf. KOM adviseert op basis van het programma welke vorm het best past bij het evenement.

Bij grote evenementen vraagt KOM standaard naar dieetwensen en allergenen. Vegetarische, veganistische, glutenvrije en lactosevrije varianten worden meegepland in het menu. Alle bereiding is HACCP-gecertificeerd.

Na een aanvraag reageert KOM binnen 24 uur, meestal dezelfde dag. De formele offerte volgt na een kort telefonisch overleg over de details van het evenement.

Voor grote evenementen geldt een aanbetaling van 50% bij opdrachtverstrekking. Het resterende bedrag wordt na afloop van het evenement gefactureerd met een betalingstermijn van 14 dagen.

Ja. Eigenaar Paco Bleeker is vinoloog in opleiding en stelt op aanvraag een wijnprogramma samen dat aansluit bij het menu. KOM verzorgt desgewenst het volledige drankaanbod, inclusief non-alcoholisch.

Meer van KOM

Offerte aanvragen voor uw walking dinner in Den Haag

Vul het aanvraagformulier in met het aantal gasten, de datum en de locatie. KOM reageert binnen 24 uur met een eerste voorstel en neemt telefonisch contact op voor de details.