KOM Den Haag team

“KOM werken dan.”

(BIJBAAN) Vacature medewerker fast-service KOM Zeehelden (uren in overleg, Den Haag)

Ben je dol op lekker eten? Beetje fastfood op z’n tijd? Vind je betrokkenheid bij mens en milieu ook belangrijk? Of geloof je erin dat bedrijven keuzes moeten maken en stellingen moeten durven nemen? Wij wel.

Bij KOM maken en verkopen we eerlijke, kwalitatieve en smaakvolle producten. Zorgvuldig samengesteld en zonder enige kunstmatige smaak- of kleurstoffen. Ons doel is een gezonder en eerlijker alternatief te bieden van bereid voedsel. Als je jezelf (en een ander) het beste gunt. Als je minder/geen dieren wil eten. Als je niet altijd tijd of zin hebt om uitgebreid te koken. KOM is voor mensen die wat over hebben voor betere kwaliteit in smaak, samenstelling en ingrediënten. Denk aan gezonde (vegan) soepen, panini’s, desserts en andere maaltijden.

Voor ons restaurant en cateringbedrijf zoeken we een iemand met een interesse in horeca en catering, die met ons op avontuur wil gaan. Je zult je gaan bezighouden met onder andere:

  • Catering opdrachten voorbereiden en uitvoeren samen met het team
  • Presenteerbaar houden van de zaak
  • Bestellingen klaarmaken voor onze gasten, zowel voor online bestellingen, als voor gasten in het restaurant
  • Bakken van zoetigheden

 

Maar ook:

  • Kwaliteitsbehoud;
  • Meedenken en proeven bij product & menu-ontwikkeling
  • Klanttevredenheid, help ons met het vormen van de Kommunity!
  • Procesoptimalisatie, bijvoorbeeld bij onze inkoop en voorraadbeheer;
  • Marketing en Sales, laat de Kommunity groeien!
  • Zelf interessegebieden waarin je je wil ontwikkelen? Wij helpen je graag om te groeien.

 

Je ben dol op de horeca&catering, hebt lef en kan zelfstandig werken. Ziet feedback geven als een uitdaging en vind feedback over jezelf ontvangen nog belangrijker. 

Past dit bij wie jij bent? Dan regelen wij het volgende voor jou:

  • Aantal contracturen in overleg, minimaal 8uur per week: ideaal als bijbaan dus!;
  • Marktconform salaris;
  • 25 vakantiedagen bij fulltime contract, als je belooft weer terug te komen;
  • Bijdrage aan een fitnessabonnement
  • Veel soep;
  • Een leuk en jong team wat erg graag wil leren;
  • Uitdagend werk om helemaal in op te gaan, zodat je hopelijk vergeet dat we het werken noemen;
  • Pensioenregeling;
  • Ruimte voor nieuwe initiatieven en ideeën. Of je hier nu een week, maand of jaar werkt, we staan voor alles open

Is dit helemaal jouw uitdaging? KOM werken dan!
Whatsapp/bel (06 22 49 45 61) gerust voor meer informatie, of mail je CV naar paco@kenjekom.nl

Vragen? Whatsapp Paco